Wzrost kursu XRP (Ripple) nadal trwa

O kryptowalucie XRP (Ripple) wspominałem w tym miejscu w lipcu ub. r. (“Cykl prezydencki na kryptowalutach?“), w listopadzie ub. r. (“Silny ruch na XRP (Ripple)” oraz w ubiegłym miesiącu (“XRP w 3 lata i 2 miesiące po szczycie“). Zachowanie ceny tej kryptowaluty nadal jednak inspiruje do komentarzy, bo od czasu ostatniego sprzed 3 tygodni wzrosła ona ok. 3-krotnie.

Powered by macrobond.com

Gdyby zaryzykować odniesienie idei synchronizacji obecnego i poprzedniego cyklu “halvingowego” (mniej więcej 4-letniego) na Bitcoinie do XRP, to otrzymujemy sugestię końca tej hossy dopiero w okolicach lutego przyszłego roku.

Powered by macrobond.com

Podsumowanie: zachowanie kursu XRP (Ripple) po szczycie ze stycznia 2018 nadal jest dosyć podobne do jego zachowania po szczycie z grudnia 2013.

Komentarze

 1. b_54

  @WB

  Widzę, że bez nadawania sprawie zbędnego rozgłosu, przeszło miesiąc po fakcie, dostawił Pan dziś na wykresie SP500 pionową kreskę oznaczającą dołek cyklu 10-tyg. na 05.03.2021. Cykle to nieocenione narzędzie w arsenale kronikarza rynków finansowych – porządkują narrację i pozwalają po pewnym czasie dostrzec ukryte regularności, niedostrzegalne dla dejtrejderów i wszelkiej maści graczy giełdowych skoncentrowanych na zysku.

  https://wojciechbialek.pl/wp-content/uploads/2021/04/20210413-07-1024×620.png

  12
 2. wider_swider

  Nadworny pajac dziwi się zawodowo. Nic w tym zaskakujacego z nieskutecznoscią na poziomie 99,5%.
  Ale z jakiego powodu obłudnie wciska mi w usta jakieś 2100?
  Tego nie wiem, skoro wspominałem jedynie o LTC, ETH, BTC i GOLD.
  Płyta z historią Polski się zgrała, to teraz zanudza o orkiestrze na Titanicu.
  Szczere gratulacje dla małżonki za wytrwałość w związku z takim wybitnym artystą.

  7

Dodaj komentarz