Kiedy dołek cyklu 6,(66)-letniego?

Pisałem tu ostatnio, że dołka cyklu dekadowego („decennial pattern”) należy oczekiwać w połowie przyszłego roku, a dołka cyklu prezydenckiego pod koniec III kw. przyszłego roku. Również z rozważań prowadzonych 2 dni temu wyszedł mi dołek w III kw. 2022. Ostatnio kolega przypomniał mi o cyklu, który nazwałem cyklem 6,(66)-letnim czyli podwójnym cyklu Kitchina. Ze względu na zaburzenie wywołane pandemią trudno wyznaczyć poprzedni dołek cyklu Kitchina, ale nie ma takiego problemu z cyklem 6,(66)-letnim (podwójnym Kitchinem), którego ostatni dołek ewidentnie wypadł w styczniu 2016.

Powered by macrobond.com

Podsumowanie: Rym wyznaczany przez cykl 6,(66)-letni (podwójny cykl Kitchina) sugeruje następny dołek klasy tych z marca 1995, października 2001, lutego 2009 oraz stycznia 2016 pod koniec grudnia przyszłego roku.

Komentarze

  1. Smerf-Ciamajda

   rozumie ze ilość takich głupców jak Ciamajda jest silnie ograniczona i musiałby to być człowiek który tu już kiedyś był, wykluczone ze w naszej 70 mln Polonii znalazłby się jeszcze jeden podobny egzemplarz, ciekawa teoria tylko trochę mało prawdopodobna statystycznie. No cóż wole być głupcem niż frajerem…

   5
 1. przegryw

  @Smerf-Ciamajda
  Każda mechaniczna strategia jakiej próbowałem daje ciała, gdy zmienia się trend. Wybicie/boczniak/wybicie/boczniak i na przejściach nie trybi, a nigdy nie wiesz, ile który potrwa.
  A co do etoro zgadzam się, że to buda, i nie mam ochoty korzystać. Też żadnych CFD i krypto też nie.
  Ale dzięki za pochylenie się nad problemem.
  Mam nadzieję, że przynajmniej z widerem świderem się dogadam, bo nadal się targuje o te lody na mailu.
  To moja ostatnia nadzieja 😉

 2. PPP

  Ciamajda ? płaci ci ktos za to czy ty na prawde jestes taki głupi ?
  Ogarnij sie czlowieku, kasa leci prosto z drukarki na konta tych juz maja wszystko a chodzi o to aby sredniaki przeszli do tych nieco nizej i co ? zrobia krach zeby to uzyskac tak ? koniec ekonomi teraz bedzie bezustanny wzrost inflacji ludzi eprzeciez spia kto ci wyjdzie na ulice? zasypie sie parowkami z szynki ilodami naturalnymi i bedzie dobrze.

  14
 3. wandering jew

  Gdybyscie w kartach oszukiwali tak jak tutaj w postach to juz dawno wyszlibyscie z nozem w plecach

  Pseudopatrioci ktorzy wypierdolili za granice albo zostali i nie chca placic podatkow jak pan lycel i ten drugi gey. Nienawidzicie zydow bo zazdroscicie poswiecenia kibucnikom. Jestescie scierwem przez ktore ten kraj rychlo zniknie z mapy

  27
 4. Guy Fawkes

  @@

  Na razie wyszedłem z kryptokoni i przez najbliższy tydzień będę się zajmował czymś innym, dla nabrania dystansu, albowiem moja percepcja zmaga się z moją wiarą. Widzę, że wygląda źle, ale w to nie wierzę. Nie wiewm, w którym wypadku mam rację:))

  4
 5. Guy Fawkes

  @Jego Wysokość WB, @Izba Lordów, @Izba Gmin

  Pora na pewne podsumowanie, dotyczące dwóch istotnych dziedzin.

  Pierwsza dziedzina, to cyklistyka, w tym przypadku kryptokonna, na rollupie Optimistic, a druga to geopolityka intermaryjna[sic!] na rollupie ZeroKnowledge.

  Dla ilustracji dwa filmy.
  https://www.youtube.com/watch?v=DXjzcj6zjw8
  https://www.youtube.com/watch?v=WspZFbQ_gdE

  Na pierwszym Kamil Lodzermensch, któren wobec fiaska swoich wielkich finansowych koncepcji opartych na słynnych formułach matematycznych, na początku filmu w zasadzie nie oddycha. Masy ubogich kupiły szkolenia proste jak cep o łatwej karierze ”od zera do bulionera i znalazły się pod wodą.

  Na drugim Jacky Bartosiak, któren jak słusznie zauważa Snopek z Grodziska, jest ”nieautentyczny”, co jeszcze samo w sobie niewiele znaczy w polityce, która jest przecież wielkim bazarem nieautentyczności.

  ……………………………………………………………………………………………

  Co do pierwszego zagadnienia hossy kryptokonney, to przyznaję, dałem się wkręcić w powszechnie znane teorie i modele.
  Była to moja pierwsza hossa z tak specyficznymi instrumentami i zarobiłem znacznie mniey, niż można było, ale też wyszedłem tuż przed ATH dla ubogich, a na korektach spadku wchodziłem trzykrotnie, za każdym razem z jakimś zyskiem zamykając pozycje.

  Inaczej będzie, nie tak, jak spodziewa się uboga ludzkość, która zna już wszystkie cykle, pułapy wejścia i wyjścia, oraz czasy.

  ………………………………………………………………………………………….

  I podobnie sytuacja wygląda w dziedzinie geopoiltyki (ZK rollup).
  Inaczej będzie.

  Trzeba robić to, co proponuje Jacky Bartosiak, a zwłaszcza zbroić się skutecznie, ale nie do końca na serio.

  Dlaczego? Bo w tym cyklu hegemonicznym, podobnie jak w poprzednim predystynowani jesteśmy do bycia zapłatą, fantem w grze hegemonicznej.

  Po czym to możn poznać? Np. po planach ewentualnościowych NATO, którego wojska może będą gotowe po pół roku od wybuchu wojny, jak już uboga opinia globalna zapomni, że w ogóle istniało takie pańswo z dykty, zamieszkałe przez antysemitów i homofobów, jak Polska. No jak homofilne organizacje udające armie, mogłyby odbijać taki obskurancki kraj? Żadną miarą, oczywiście że nie będą odbijać.

  Po czym jeszcze poznać, że jesteśmy przeznaczeni na przemiał?
  Np. po nastawieniu Rzeszy, po agenturalnej odbudowie wolnych miast, ale przede wszystkim po tym, że Niemcy są bezbronne – nie mają armii.

  Dlaczego Rzesza nie ma armii? Bo nie jest celem Rzeszy branić wschodniey flanki i utrwalać tym samym stan swój porozbiorowy. Rzesza ma tyle armii, żeby w razie konfliktu dojść do Wisły i zaradzić katastrofie humanitarnej na terenach ”utraconych”- wtedy już ”odzyskanych”, bo polska armia zostanie zutylizowane przez Rosję.

  …………………………………………………………………………………………….

  Trzeba więc wykorzystać zagrożenie rosyjskie do zbrojeń przy pomocy broni, której nikt nie będzie mógł wyłączyć w decydującym momencie, trzeba wysforować się na samodzielność, ale być świadomym, że na końcu tej drogi jest zagłada Polski. Trzeba w pewnych momencie, po uzyskaniu pozycji negocjacyjnej, z tej drogi do zagłady zejść.

  Si vis pacem para bellum.

  …………………………………………………………………………………………….

  Moim zdaniem, planem minimum powinno być odzyskanie prastarej, rdzennej, lechickiej Małopolski Wschodniej. Czyli zrobienie na wschodzie tego, do czego przygotowuje się Rzesza na swoim wschodzie.

  Grać na samodzielność i siłę, po czym zmienić front, unikając wojny – zagłady. Wojny w żadnym wypadku nie wygramy, tercet egzotyczny tylko ukierunkuje uderzenie na nas. Nkt(!!!) nam nie pomoże z zachodu, zwłaszcza nie pomoże nam Rzesza. Tak to wszystko jest ustawione, od sfery militarnej aż po propagandową, żeby Polska została zutylizowana, a Rzesza odzyskała ”ziemie utracone”, zastrzyk demograficzny itd.

  ………………………………………………………………………………………..

  Rosja tak czy inaczej zostanie usatysfakcjonowana, bo taki jest algorytm hegemoniczny zapisany w łańcuchu głównym Uroboros, a Rzesz ostatecznie nie musi zostać usatysfakcjonowana. Na ZK rollupie są możliwe różne konfiguracje, podobnie jak na rollupie Optimistic.

  …………………………………………………………………………………………..
  …………………………………………………………………………………………..

  Widzimy to właśnie, jak bankrutują (relatywnie) koniecznościowo-cykliczne koncepcje Kamila Lodzermenscha, aż chłopak traci oddech. Idźmy drogą Jacky Bartosiaka na ZK rollupie, ale nie dochodźmy nią do momentu, kiedy po Kamilu Lodzermenschu oddech straci Jacky.

  Jesteśmy w okresie rozbicia dzielnicowego i w tym cyklu hege,monicznym nie jest przewidziana dominacja Rzeczypospolitej na Intermarium. W tym cyklu trzeba tylko odzyskać rdzenną ziemię lechicką, będącą przyczółkiem do walki o Intermarium w cyklu kolejnym.

  Najpierw musi nastąpić hatlendło, czyli najazd mongolski 2.0, no a wcześniej musi przyjść król Władysław Łokietek.

  …………………………………………………………………………………………..

  Panceltyzm to znakomita uniwrsalistyczna koncepcja scalająca Europę środkową, V4

  Jest jako taka mapa celtyckiej kultury łużyckiej.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Kultura_łużycka#/media/Plik:KulturaLuzycka_1.png
  Ale nie znalazłem dobrej mapy kultury puchowskiej. A na południu byli właśnie ”nasi” – Anartowie, od Małopolski wschodniej, przez Siedmiogród, Słowację, Węgry aż do Czech.

  3
  1. sumadartson

   Jaka zmiana!!! Za wcześnie Waszmość ideologię wscheświatowey komuny kryptokonney porzucasz. Formacja kopyt-łeb-kopyt na bitkoniu jeszcze się nie wypełniła i czort jeden wie co w temacie nowego wełniak uknuć zdoła.
   Co do politykierstwa, to rzecz jasna germaniec będzie próbował grillować Najjaśniejszą a to przez zablokowanie dostaw gazu pozaoligarchicznego a to przez finansowanie camp(f)usa dla ubogich (rozumem). Jednak to za słabe jest nawet na malutką Litwę a co dopiero Najjaśniejszą.
   Płacilim za gaz ruskim najdrożej na globie, to zapłacimy i Niemcom.
   Dopóki natomiast finansować politycznie będą takich durni jak „po co nam lotnisko jak mamy w sri lance” albo po co nam Polska jak mamy unię seszeli, to krzywdy nam nijakiej nie uczynią poza rechotem narodowym, co z racji śmiech to zdrowie, kondycyję Narodu ze Słowianina i Celta prapradziada poprawi niechybnie.
   Nie stresuj się Waszmość bo Miedzymorze już się rysuje, w czym dzielnie dopomaga nam ruska i białoruska wełna.

    1. sumadartson

     Zgoda że komuna kryptokonna nieistotna. W prawym kopycie nadziei żadnych noie pokładam, jako że dopiero czekam na jedyną słuszną komunę walutową. Krypta to zabawa dla ubogich ogrodników i kilku zidiociałych magnatów. Dwór za tulipana.

     1. Guy Fawkes

      Waszmość nie znający się immer wieder.

      Kwiatek nie może być internetem, albo bankiem, a krypta będzie i jednem i drugiem i nie tylko tem.

      Jak zsumadartsujesz sobie wartość internetu z wszystkimi biznesami na niem i wartość systemu bankowego, to dostaniesz przyszłą wartość krypty.

      Jeszcze tego nie pojąłeś Waść, come on.

   1. sumadartson

    I pruska, znaczy gdańsko-poznańska od „dobrodziejstwa zaborów” i „złego słowa polaka przeciwko nazistowi”.
    Q….. jakby to państwo nie było z dykty to ta germańska wełna by była albo w pierdlu albo wariatkowie.
    Dosyć czubków bo nawet ja się zaczynam wq…

 6. Guy Fawkes

  Kamil Lodzermensch ma rację co do zasady, ale występuje problem identyfikacji punktów zwrotnych i skrayney zmienności, której nie potrafi on wyczytać z danych onchainowych.

  Przewidział to poeta:

  ”Nim słońce wzejdzie, rosa oczy wyje” tak czy nie?

 7. sumadartson

  Zaiste „wartość internetu wraz z wszystkimi biznesami” to zbyt mała liczba jak na moją wielką wyobraźnię.
  Mogę sobie natomiast z trudem niemałym wyobrazić że towarzysze chińscy, japońscy, usiaczyńscy i germańscy powierzają swoje waluty w ręce towarzyszy programistów anonimów. Których 3mają do końca świata pod kluczem żeby towarzysz oligarcha nie podebrał szyfrów tajnych za jedynie wartościowe złoto z kopalni własnych

  1. Guy Fawkes

   Wszyscy robią jeden podstawowy błąd łapiąc się na haczyk antysystemowości.

   Najsampierw musisz Waść zrozumieć proces tranzycji systemowey.

   System wydrenował już świat i kończą się jego możliwości. Zużyty system przechodzi w Matrix. Krypta to nie jakieś fanaberie anonimowych alkoholików, czy programistów, ale budowa infrastruktury Matrixu, która rozpoczęła się w sercu Systemu.

   Za każdym ważnym projektem krypto stoi jakaś ważna systemowa mafia, jak nie GieeS, to JPM albo kambion Bill, co jest odzwierciedlone w listach fundatorów i sposorów danych projecktów, zwykle poprzez fundusze i fundacje celowe, stworzone właśnie w tym celu w sercu Systemu.

   Tranzycja systemowa nie odbędzie się z dnia na dzień, to jest proces długotrwały i połączony z tranzycją hegemoniczną.

   Na tem kończę na dziś i na dłuższy czas (intencjonalnie).

   https://www.youtube.com/watch?v=CWzrABouyeE

   1. sumadartson

    Jako że idee świeckie wszystkie upadły albo upaść będzie im dane, a wedle Waszmości krypta jeszcze pociągnąć powinna nieco, wierny psychologii stada a zwłaszcza AT od kołyski, oświadczam że jak tylko btc pokona i z półtorej niedzieli u3ma 45 kilo usd za 1 btc, miast 3 gram au, btc nabędę i po3mam albo do milyjona usd albo do 0 usd za btc, w zależności co nastanie pierwej. Za 3 tarcze zegara we dworze i kancelaryi.

 8. fast_market

  The S&P 500 could surge 362% to 19,350 by 2038, Fundstrat’s Tom Lee said in a Friday note. Lee said that millennials are poised to become the most important driver of the US economy over the next two decades. „Millennials are going to be a major incremental and additive driver to US economic growth, and better growth equals better equity returns,” Lee said.

Dodaj komentarz