Nasdaq niespodziewanie zamknął lukę spadkową

Ledwo wczoraj rano pisałem o luce spadkowej na Nasdaq Composite, a już wieczorem ta luka została zamknięta:


Powered by macrobond.com

Zaskoczony sprawdziłem, czy w trakcie covidowej hossy takie sytuację – zamknięcie spadkowej luki na następnej sesji po jej utworzeniu – się wcześniej zdarzały. Okazało się, że 3-krotnie: 11 listopada ub.r., 23 lutego oraz 4 czerwca br.

Powered by macrobond.com

Dwa z tych trzech sygnałów poprzedzały wzrosty, a ten z lutego – nie.

Podsumowanie: Nasdaq Composite zamknął wczoraj utworzoną dzień wcześniej lukę spadkową.

Komentarze

 1. Guy Fawkes

  @Wider

  Po kolejnych selektywnych zakupach. Może jeszcze coś, jakby się chciało skorygować… ale chyba nie będzie chciał.:((

  Mówiłem, Lordzie Wider, że nie widzę tam katastrofy, ale nie namawiam. Mnie to nie interesuje. Na razie +26%

  1. billy_the_kangoor

   @Lord Guy Fawkes,
   Całkiem możliwe: tutaj mam w grze do 1.17,
   na innych parach z USD, JPY albo CHF: 0,73; 0,69; 1,275; 128; 1,08; 0,67;
   Część została wypełniona, część jeszcze nie. Oczekuję ruchu kończącego.
   take_care,
   the_bill (Y) 😉

  1. duch_natury

   Mnie znowu wzywa przygoda 🙂
   Wybywam w Bieszczady nagłośnić Festiwal Wdzięczności. Charytatywnie. Nie zawsze sałata jest najważniejsza a cel szczytny i wspaniali ludzie. Do wtorku. Mam nadzieję, że nic złego się na rynkach do tego czasu nie wydarzy.

   2
 2. Guy Fawkes

  @Xiądz Sumadartson

  Wybacz mi Xięże moje dworowanie wczorajsze, impulsywna dusza we mnie, za prędka.

  Ale myśląc o polityce państwa w tak niepewnych czasach, nie mozna zakładać, że wszystko zakończy się happy endem i będziemy żyli długo i szczęśliwie.

  Zawsze trzeba zakładać, że wszyscy chcą nas pozabijać i może w niektórych przypadkach tak się nie stanie, ale to wtedy będziemy mile zaskoczeni.

  Przepowiednie, pomijając już ich genezę i cel, należą do sfery pozaracjonalnej i jako takie nie mogą być arumentem, jak i dobre intencje, któremi wybrukowane piekło est.

  Sam uważam dwie przepowiednie za prawdziwe, ale to zawsze mogę się mylić.

  1. sumadartson

   Składając dzięki Najwyższemu i jak mniemam krypcie wszelakiej za znacznie lepsze dziś samopoczucie @Milorda zapewnić spieszę że do osoby ani treści urazy nijakiej nigdym nie miał.
   Obaj troszczymy się na wszelakie sposoby o najlepszą przyszłość rodzin naszych i ojczyzny a że zagrożenia się mnożą to i trosk przybywa.

   1
  2. sumadartson

   Cieszy mnie że Waszmość radzi sobie na rynku jako ten husarz pod Wiedniem, a com zawsze był spokojny a co od wczoraj potwierdzonym po raz kolejny zostało.
   Nawał obowiązków nie pozwolił mi dziś na aktywność rynkową i zarazem forumową.
   Dialog z Waszmością ubogaca moje myśli. Życzliwy dialog a nie bezmyślne przytakiwanie.
   Szacun i poważanie.

    1. sumadartson

     😁Mając nadzieję że do niedzieli z pomocą Najwyższego ze wszystkimi problemami się uporam, i nie raz jeszcze dane nam będzie skrzyżować między nami myśli szlachetne, jako że obecnie głowa zajęta szarością żywota.☺

     1
 3. sumadartson

  @Guy Fawkes
  Możliwe że za wcześnie jako że górne cienie obu świec wskazują że ether cięższym od eteru wydawać się zdaje. Tyle że ja obecnie myślami od kresek wyłączony, w innych obszarach lewituję. Powodzenia.

  1
   1. sumadartson

    Dostał kosza od twórców doga to musi chłopaczyna na czymś się odkuć.
    Nie śledzę ale dotychmiast chyba nic wielkiego na krypcie nie zwojował oprócz sporego zamieszania i przepędzenia shortowników na szczytach.

    1
 4. Guy Fawkes

  @@

  Rozsądnie powiedział siemoniak, pierwsza obrona przeciwlotnicza, żeby nie stracić wszystkich zabawek w pierwszej godzinie wojny.

  https://www.defence24.pl/siemoniak-abramsy-to-falszywa-ucieczka-do-przodu-wywiad

  ……………………………………………………………………………………….

  Problem w tem, że politycy momentalnie tracą rozum, jak tylko dostają się do władzy, a niektórzy tylko(!!!) odzyskują go jak znajdą się w oppozycji.

  Siemoniak też płacił wielką łapówkę Francuzom, pod pretekstem autobusów caracal, tak jak dziś Płaszczak płaci ogromną łapówkę za abramsy Amerykanom.

  Ciekawe, że wtedy Siemoniak też zapomniał, że najpierw musi być system przeciwlotniczy Narew, żeby te autobusy na pospadały w pierwszej godzinie wojny.

  ……………………………………………………………………………………………

  No dooobrze, załóżmy że nie da się nie płacić ogromnych łapówek.
  W takiem razie niech te osły przynajmniej kupują rzeczy sensowne. We Francji np. można było kupić okręty podwodne z rakietami i kodami do tych rakiet za podobną quotę, co autobusy caracal.

  Tak samo teraz zamiast kupować abramsy i blokować tym kolaborację z South Koreą, można było kupić śmigłowce uderzeniowe do niszczenia czołgów, które i tak są potrzebne.

  …………………………………………………………………………………………..

  Mogę zrozumieć, że trzeba płacić ogromne łapówki sojusznikom, ale nie mogę zrozumieć że osły kupują rzeczy albo drugorzędne, albo niepotrzebne (F 35), albo powodujące więcej kłopotów niż pożytku.

  1
 5. Guy Fawkes

  //Mogę zrozumieć, że trzeba płacić ogromne łapówki sojusznikom, ale nie mogę zrozumieć że osły kupują rzeczy albo drugorzędne, albo niepotrzebne (F 35), albo powodujące więcej kłopotów niż pożytku.//

  Jakby na złość.

  1

Dodaj komentarz